Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejPL | CZ | EN | DE

Witamy w naszej firmie

Firma ERGO PLUS POLSKA Sp. z o.o. powstała w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowym rynku uszczelnień.

Motto naszej firmy brzmi: „GUMKA TO PODSTAWA”

Od pierwszych dni działalności staramy się sprostać wymaganiom klientów oraz stale udoskonalać świadczone usługi.

Oferowane przez nas produkty przeznaczone są do uszczelnień i wentylacji budowli, konstrukcji aluminiowych i stalowych, fasad, dachów oraz stolarki okiennej. Wprowadziliśmy także wiele innowacyjnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają oraz przyspieszają montaż.

Od kilku lat współpracujemy z niemiecką firmą Bosig i jesteśmy jej wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Misją naszej firmy jest dostarczenie klientom najwyższej jakości materiałów w połączeniu z konkurencyjna ceną oraz fachową obsługą.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości towary oraz nowoczesne technologie montażu stolarki okiennej, drzwi fasad, konstrukcji aluminiowych oraz dachów.

Zarówno wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej jak i współpraca podjęta z firmą Bosig stanowi szybką i sprawną realizację zamówień oraz fachową pomoc w zakresie montażu naszych produktów.

Szczególną uwagę kierujemy na zachowanie wszystkich przepisów z zakresu jakości i ochrony środowiska.

Na wszystkie produkty posiadamy odpowiednie dokumenty tj.: certyfikaty na całą Unię Europejską, karty technologiczne oraz deklaracje właściwości użytkowych.

Zachęcamy do korzystania z naszych rozwiązań.